Бронювання

Форма для бронювання

Умови бронювання:

  1. Для бронювання потрібні ПІБ, номер мобільного телефону, бажаний номер, терміни заїзду-виїзду.
  2. Підтвердження наявності номера робиться по телефону. Потім впродовж 3 діб робиться оплата завдатку. Розмір завдатку – вартість першої доби проживання за один номер. Оплата робиться через систему банківських переказів, перерахувань або готівкою.
  3. При відмові від бронювання, зміні термінів заїзду-виїзду у бік зменшення, перенесенні термінів заїзду на пізніші терміни менш, ніж за 15 діб до заїзду, завдаток не повертається і не враховується при розрахунках.
  4. Бронь на певні номери, поверхи враховується, але не гарантована.
  5. Заявки на бронювання приймаються за телефонами, по електронній пошті, на сайті через форму бронювання.
  6. Ранній заїзд або пізній виїзд надається гостям тільки за наявності на базі вільних місць і відсутності заявок на аналогічні дати відповідно до прейскуранту.
  7. У разі відмови гостюючи від проживання або скорочення терміну проживання гроші за невикористаний час проживання повертаються за мінусом вартості 50% путівки, що залишилася, і тільки при форс-мажорних обставинах. Погода, сварка з членами сім’ї або відпочивальниками і інші подібні події не є форс-мажором. І компенсація у такому разі не відбувається. (Приклад компенсації. Гість виїжджає з поважної причини 15 липня, а планував виїжджати 20 липня. Він має право отримати компенсацію за 2,5 доби.) Якщо наш відпочивальник виїжджає тільки на день-два раніше – гроші за добу (дві доби), що залишилася, не повертаються.
  8. При заселенні в номер відпочиваючий зобов’язується відразу перевірити номер на недоліки і повідомити свою покоївку або адміністрацію про те, що його турбує. І адміністрація відразу ж по можливості вживає заходів по забезпеченню комфорту. Також гість може виразити якісь додаткові побажання, які база відпочинку виконає у рамках своїх можливостей.

!!! Діти до 5 років БЕЗКОШТОВНО без надання спального місця.

    Все поля для заполнения обязательны