Кафе

Чер12

Для гостей бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний раді запропонувати кафе з відкритим, просторим майданчиком і відмінний бар. У кафе для зручності 2 зали, в одному з них розташований перший бар.

Другий бар знаходиться біля басейну, що дуже зручно: завжди можна освіжитися прохолодним коктейлем. Також в меню бару чай, кава, соки, води, різні коктейлі, морозиво і все, що зазвичай може запропонувати вам бар.

Кафе на базі відпочинку в Сергіївці “Комплекс Південний” пропонує різноманітне меню європейської кухні. Тут вам запропонують від дієтичної дитячої каші до оригінальних салатів і ексклюзивних блюд на мангалі.

Зручно розташувавшись на просторому літньому майданчику кафе, увечері можна замовити шашлик свинячий або яловичий, або ж перепелиць на мангалі. До м’ясних блюд підійдуть салати зі свіжих овочів і щось на ваш вибір з карти бару.

Наявність власного кафе на території бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний позбавить вас від головного болю з приводу харчування близьких, і ви не втрачатимете час у пошуках продуктів харчування.

Харчування в кафе подобається як дорослим, так і дітям – адже це завжди можливість спробувати щось нове і “відпочити” господиням від кухні.

Пропонуємо замовляти комплексне харчування в кафе бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний.

Вартість харчування в 2021 році:

Сніданок – 60 грн

Обід – 130 грн

Вечеря – 90 грн

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>