КУРОРТ СЕРГІЇВКА

Бер14

КУРОРТ СЕРГІЇВКА

Без рубрики 0 comments

Курорт Сергїївка знаходиться в півгодини їзди від Білгород-Дністровського в Одеській області. Курорт розкинувся на піщаній косі між Чорним морем і Шаболатським лиманом. Унікальність курорту Сергіївка визначається наявністю цілющих грязей.

На лікування брудом Шаболатского лиману на курорт Сергіївка щорічно приїжджають тисячі туристів з різними захворюваннями ШКТ, опорно-рухового апарату, наслідків захворювань ЦНС, захворюваннями органів дихання, при запальних процесах статевих органів і інші.

Використання бруду для лікування в санаторіях можливе тільки після спеціальної обробки. Без регенерації бруд використовувати не рекомендується.

Важливим чинником при оздоровленні є клімат курорту Сергіївка, який поєднує в собі вплив Чорного моря, степів і паркових зон. Також на курорті Сергіївка є мінеральні джерела, які активно застосовуються при лікуванні ШКТ.

Ну і, звичайно, найголовніша пам’ятка курорту Сергіївка – це його золотисті пляжі, що розтягнулися по усій косі і досягають ширини до 150 м. Пісок тут дрібний і швидко прогрівається. На пляжі біля мосту є шезлонги і парасольки від сонця в оренду, обладнані туалети і душові. Проте якщо пройтися далі, можна знайти малолюдні місця на пляжі і насолодитися відокремленим відпочинком.

Дістатися до пляжу можна пішки – по мосту, завдовжки в один кілометр (відмінне тренування для серцево-судинної системи), або автобусом з готелю, або на орендованому човні або катері.

Розваги на курорті Сергеевка розраховані на усі категорії туристів – і на сім’ї з дітьми, і на молодь, і на пенсіонерів.

На пляжах вам запропонують водні гірки, батути, водні лижі, катання на катерах і яхтах, риболовлю.

У самому селищі безліч кафе і барів, для молоді є декілька нічних дискотек.

Біля курорту Сергіївка є декілька туристичних об’єктів, куди можна з’їздити на екскурсію: Білгород-Дністровський і його Аккерманская фортеця, неповторна Одеса, Українська Венеція у Вилковому, дегустація на винному заводі Шабо.

Дістатися до курорту Сергіївка не складе великих труднощів. На автомобілі – 80 км від Одеси по відремонтованій дорозі. Можна також доїхати на маршрутках, з Одеси (їздять кожну годину з 8.00 до 20.00) або Білгород-Дністровського (їздять щогодини з 5.00 до 17.00)

Ласкаво просимо на відпочинок в Сергіївку!

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>