ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ

Лют18

ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ

Без рубрики 0 comments

Лікувальні грязі Шаболатського (Будакського) лиману притягують в Сергіївку тисячі туристів щорічно з різних країн. Цілющі властивості бруду були доведені дослідженнями учених ще в минулому столітті. Бруд в’язкий, пластичний, з характерним запахом сірководня. Використовуються при лікуванні багатьох захворювань: – Опорно-рухової системи (артрити, артроз, остеохондроз, при поразках кісток і м’язів; рани, що вражають шкірні покриви і тому подібне) – ЦНС (центральна нервова система) – дитячі паралічі, відновлення після операції по видаленню міжхребцевих дисків і тому подібне – Репродуктивної системи, як у жінок, так і у мужчин – запалення матки, безпліддя у жінок, простатит у чоловіків.

– ШКТ (шлунково-кишковий тракт) – виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, гепатити і тому подібне

– ЛОР, органи дихання – бронхіт, трахеїт, астма.

Грязелікування впливає на посилення і відновлення спотворених хворобами функцій організму, зміцнює опірність організму зовнішнім негативним чинникам. Лікування брудом протипоказано при будь-яких захворюваннях в гострій стадії. Бруд для лікування рекомендується використати в санаторних умовах, за призначенням лікаря. Залежно від стану організму і стадії розвитку захворювання, вам можуть призначити тренуючий або легший режим в санаторії. Тренуючий режим спрямований на гартування і підвищення опірності організму, і він інтенсивніший (назва говорить саме за себе). Вода у Будагському озері (Шаболатському лимані) має хлорид-магниієо-натрієвий склад і використовується разом з брудом для прийняття цілющих ванн. Також під лиманом були відкриті джерела підземних вод, які застосовуються в лікуванні хвороб дихання і травлення. У цих водах міститься стільки мікроелементів, що її відносять до мінеральних вод і активно використовують для підводного масажу, вихрових ванн і тому подібне. Якщо ви хочете спробувати на собі чудодійний муловий бруд Шаболатського лиману, то – ласкаво просимо в Сергіївку!

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>