ТЕРИТОРІЯ

Чер12

Територія бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний рясно засаджена деревами, кущами і квітами, що благотворно впливає на самопочуття гостей і створює гарний настрій під час перебування в комплексі відпочинку.

На території бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний комфортно розташовані:

✓ Кафе і бар

✓ Басейн

✓ Тенісний корт

✓ Альтанка, фонтан

✓ Більярд

✓ Парковка

На території бази відпочинку в Сергіївці Комплекс Південний, прогулюючись по звивистих стежинах, ви можете потрапити у власний фруктовий сад і насолодитися ніжним ароматом квітів і фруктів.

Господарі комплексу в Сергіївці дуже відповідально відносяться до того, щоб створити максимальний комфорт і затишок для своїх гостей. Тому вони ретельно продумали усі деталі для вашого відпочинку: до ваших послуг і  басейн, і тенісний корт, і більярд і зони відпочинку з альтанкою і фонтаном.

Діти також не залишилися без уваги: для їх розваги окрім басейну є міні-зоопарк, де можна самостійно погодувати пташок і білочок.

Після прогулянки і купання у басейні обов’язково загляньте в затишне кафе і насолодіться прохолодним коктейлем у барі.

Ну а увечері, прогулюючись по освітлених стежинах, приходьте до мангалу, де вам приготують свіжих перепелиць і насолодіться місцевим вином, привезеним вами з екскурсії на “винний завод Шабо”.

Відпочинок на базі відпочинку в Сергіївці комплекс Південний буде незабутній!

Відповіcти
Олег
26.08.2018 at 11:23

Отдыхали всей семьёй в августе 2018года. Очень понравилось. Большая, зеленая территория для прогулок. Наличие бассейна, теннисного корта и т.п. не давало заскучать. Дети всегда были заняты и всегда с удовольствием возвращались в отель. Но самое главное достоинство отеля – его хозяева. Очень гостеприимные, трудолюбивые, отзывчивые и позитивные! Спасибо большое за отдых, счастья вашей семье, а бизнесу – процветания!

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>