ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Чер12

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Без рубрики 0 comments

Любителям спорту і активного відпочинку комплекс відпочинку Південний в Сергіївці пропонує огорожений волейбольний майданчик. Якщо ви не умієте грати – не засмучуйтеся, ніколи не пізно навчитися. Головне – бажання! Майданчик освітлюється, так що ви зможете пограти навіть коли спадає жара, вечірньої пори доби. Навколо майданчика зручно розставлені лавки, на яких можуть розташуватися ваші уболівальники. Збирайте команду і грайте собі на втіху! Нагадуємо прості правила вашої безпеки на волейбольному майданчику.

Заборонено:

✓ Залишати дітей без нагляду дорослих (можна з тренером).

✓ Не можна приносити і вживати їжу і напої.

✓ Висіти на сітці, крутити кріплення.

✓ Знаходитися на майданчику в купальних костюмах.

✓ Заборонено палити на майданчику.

✓ Не можна приходити на волейбольний майданчик у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

✓ Завдавати ударів по покриттю майданчика або устаткуванню.

Для тих, хто планує грати у волейбол, нагадуємо, що для гри потрібний буде спортивний одяг – зручне взуття і футболка з шортами. Якщо ви не любите волейбол, то комплекс відпочинку Південний з радістю запропонує вам інші види спорту: настільний теніс, більярд. Більярдний стіл стоїть під навісом, в тіні дерев, що створює комфортну атмосферу для гри. Ну а після захоплюючої гри, прийміть душ і пірнайте у басейн, який також має в розпорядженні база відпочинку Комплекс Південний в Сергіївці!

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>